Ogłoszeń: 3183   Czytających: 11468
Walbrzyszek.com

" Złota rączka "_ Praca Mysłakowice

Telefon / kontakt:
Dodane:
16 kwietnia
Poszukuje pracowników ogólnobudowlanych " Złota rączka "

Zakres obowiązków:
- Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.
- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne.

Wymagania:

- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę/ B&B w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1790007 Ważne do: 2024-04-30 11:19:53

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik produkcji odwonienia liniowe. Mężczyzna
Firma O.P.S.O. Sp. z o.o., producent odwodnień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN z Jeleniej Góry, poszukuje pracownika produkcji. Opis stanowiska: - praca fizyczna na stanowisku linii
Dam pracę-23 kwietnia
Pomoc kuchenna/kucharz na weekendy 25 zł/godz
Restauracja oddalona 12 km od Jeleniej Góry zatrudni Pomoc Kuchenną lub Kucharza na weekendy. Wynagrodzenie 25 zł/ godz netto (na rękę). Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się - przeszkolimy
Dam pracę-24 kwietnia
Elektryk- automatyk
Elektryk- automatyk. Opis stanowiska: • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych maszyn jak i infrastruktury. • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągło
Dam pracę-dziś, 8:34
Blisko granicy - Opiekunka do małżeństwa
Termin : od 22/04/2024 Język : dobry Miejscowość: Kamenz Status: nowa Numer oferty: O/05964 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz dobrą znajomością j.
Dam pracę-18 kwietnia
Pokojowa w Karpaczu
Praca dla pokojowej w Karpacz na os skalnym na cały lub pół etatu Dobre warunki- dobra płaca Tel 722337000
Kucharz
Restauracja w centrum Karpacza zatrudni kucharza. Oferujemy ;odpowiednie wynagrodzenie ,możliwość zakwaterowania ,umowę o prace
Dam pracę-19 kwietnia
Pracownik Działu Gospodarki Materiałowej
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik Działu Gospodarki Materiałowej Zakres zadań: Przyjmowanie i kontrola ilo
Dam pracę-26 kwietnia
Kucharz śniadaniowy w hotelu
Oferujemy pracę dla kucharza śniadaniowego w hotelu., również osoby do przyuczenia mile widziane. Oferujemy zakwaterowanie i dobre zarobki . Zapraszamy do kontaktu
Dam pracę-20 kwietnia
Kucharz śniadaniowy
Hotel Seidorf poszukuje osoby na stanowisko kucharz śniadaniowy. Dobre zarobki, elastyczny grafik, możliwość zakwaterowania.
Dam pracę-22 kwietnia