OgÅ‚oszeÅ„: 3235   CzytajÄ…cych: 12735
Walbrzyszek.com

Pracownik produkcji odwonienia liniowe. Mężczyzna

Telefon / kontakt:
produkcja@stora-drain.pl
Dodane:
23 kwietnia
Firma O.P.S.O. Sp. z o.o., producent odwodnień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN z Jeleniej Góry, poszukuje pracownika produkcji.

Opis stanowiska:
- praca fizyczna na stanowisku linii produkcyjnej dla mężczyzn,
- wymagana gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej,
- praca jednozmianowa dzienna 8 godz.
- mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie od 6.000 zł brutto/m-c.

Oferty pracy prosimy składać drogą mailową na adres:
produkcja@stora-drain.pl

Skontaktujemy siÄ™ z wybranymi osobami.
Nr ogłoszenia: 1790869 Ważne do: 2024-05-07 11:16:44

Więcej z kategorii Dam pracę

Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widÅ‚owego/Logistyk wewnÄ™trzny Opis stanowiska: • ZaÅ‚adunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materiaÅ
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Praca dla meblarza z doświadczeniem
Firma z 20-letnim doświadczeniem poszukuje do stałej współpracy podwykonawcy mebli na wymiar Jeśli: -Szukasz nowych wyzwań -Nie boisz się dużych projektów -Interesują Cię dodatkowe l
Dam pracÄ™-20 kwietnia
Opieka Kolbermoor od 04.05.2024
NOWA OFERTA – OD 04.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiÄ…c (umowa zlecenie lub dziaÅ‚alność gospodarcza) ZAKWATEROWANIE â
Dam pracÄ™-24 kwietnia
Kucharz śniadaniowy
Hotel Seidorf poszukuje osób na stanowisko kucharz śniadaniowy. Oferujemy dogodną umowę, pracę na jedną zmianę.
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Opiekunka do małżeństwa/1900 Euro/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni ????do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracÄ™-24 kwietnia
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widÅ‚owego/Logistyk wewnÄ™trzny Opis stanowiska: • ZaÅ‚adunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materiaÅ
Dam pracÄ™-25 kwietnia
Åšlusarz-monter
OFERTA STANOWISKO ŚLUSARZ – MONTER W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy do naszej siedziby w Podgórzynie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ – MONTER Specyfikacja stan
Dam pracÄ™-30 kwietnia
Kelner/barman Karpacz
Restauracja Hotelowa w Karpaczu poszukuje do swojego zespołu osób na stanowiska: - Kelner/ka - Barman/ka Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 792 094 706
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Hannover/Opiekunka do seniorki bez nocek. Do 1700€
Termin : od 09/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Hannover Status: zastępstwo Numer oferty: K/01151 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo d
Dam pracÄ™-23 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group