Ogłoszeń: 3183   Czytających: 11178
Walbrzyszek.com

Konserwator, pracownik gospodarczy

Telefon / kontakt:
Dodane:
15 kwietnia
Praca w Karpaczu, mały obiekt.
Zakres obowiązków: utrzymanie porządku wokół obiektu, bieżące prace konserwatorskie. Elastyczny grafik pracy. Dowolna umowa.
Dla osoby bez nałogów i solidnej.
Nr ogłoszenia: 1789937 Ważne do: 2024-04-29 20:21:57

Więcej z kategorii Dam pracę

Malarz, lakiernik przemysłowy
Malarz, lakiernik przemysłowy Opis stanowiska: • Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją te
Dam pracę-wczoraj, 16:08
Automatyk
Grupa WEPA jest zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwem rodzinnym specjalizującym się w produkcji i dystrybucji papierów higienicznych wytwarzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego roz
Dam pracę-17 kwietnia
Staż UP stanowisko biurowe
Przyjmę osobę na staż z Urzędu Pracy do biura Wymagania - dobra znajomość programów Microsoft Office - znajomość FB i Instagram - dobra organizacja pracy - komunikatywność - szybkoś
Dam pracę-23 kwietnia
Inspektor/ka służby pięter w Karpaczu
5 gwiazdkowy Hotel w Karpaczu poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor służby pięter Zakres obowiązków Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i ko
Dam pracę-22 kwietnia
Zatrudnimy na stanowisko pomoc kucharza
Sandra Spa w Karpaczu poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kucharza. Obowiązki: -doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom -obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania da
Spawacz
Zlecę pospawanie kontenera
Dam pracę-21 kwietnia
Praca w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
OGŁOSZENIE O KONKURSIE nr K.110.10.2024 Na podstawie § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008 r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów n
Dam pracę-24 kwietnia
Hotel 4* w Świeradowie-Zdroju Kucharza
Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ: Zakres obowiązków: - przygotowanie potrawy z karty dań, - przygotowanie śniadań w formie bufetu i obiad
Recepcjonistka/ta - schronisko Samotnia
Schronisko "Samotnia” w Karpaczu poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka. Wymagania: dyspozycyjność, umiejętność pracy w zes
Dam pracę-25 kwietnia