Walbrzyszek.com

Zatrudnimy na stanowisko pomoc kucharza

Telefon / kontakt:
757519200 sandra@home.pl
Dodane:
17 kwietnia
Sandra Spa w Karpaczu poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kucharza.
Obowiązki:
-doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom
-obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów
-zmywanie i sprzątanie kuchni
-przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych
Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie
•preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego
•posiłki pracownicze na preferencyjnych zasadach •pracownicze karnety na basen
Zapraszamy chętne osoby do kontaktu pod numerem telefonu 757519200 lub o wysłanie swojego cv na dres mailowy: sandra@home.pl z dopiskiem - praca Karpacz pomoc kucharza

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Dam pracę-18 kwietnia
Pomoc kuchenna 25 zł/godz netto
Restauracja 12 km od Jeleniej Góry zatrudni pomoc kuchenną na weekendy. Stawka 25 zł na godz na rękę.
Dam pracę-19 kwietnia
Opiekunka z prawem jazdy do seniorki - do 1900€
Termin : od 08/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Edertal Bergheim Status: zastępstwo Numer oferty: K/01578 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz
Dorywcza
Potrzebna Pani do pomocy domowej na ul. Kolberga codziennie w godzinach od 14-16.
Praca dla stolarzy
Firma Pionier Meble z siedzibą w Jeleniej Górze istnieje od 1992 i zajmuje się produkcją mebli hotelowych. Zatrudnimy: - Stolarzy z doświadczeniem przy produkcji mebli Oferujemy: - Pracę
Dam pracę-wczoraj, 11:30
Pałac Paulinum Restauracja
Kameralny Pałac w Jeleniej Górze zatrudni osobę na stanowisku kelner/kelnerka. Mile widziane doświadczenie. -młody i zgrany team -elastyczny grafik -umowa zlecenie lub o prace CV proszę
Dam pracę-16 kwietnia
Praca w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
OGŁOSZENIE O KONKURSIE nr K.110.10.2024 Na podstawie § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008 r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów n
Dam pracę-24 kwietnia
Osoba sprzątająca na um. zlecenia - praca dorywcza
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. szuka osoby do świadczenia usług sprzątających na zlecenie w Oddziale Spółki w Piechowicach Usługa polega na wykonywaniu prac por
Dam pracę-17 kwietnia
Kelner/kelnerka
Hotel Kazalnica zaprasza do współpracy osoby chętne do pracy na okres wakacyjny. Nile widziani uczniowie/studenci.