Walbrzyszek.com

Zastępstwo do 1800€! Opiekunka do seniorki

Dodane:
6 maja
Termin : od 12/05/2024

Język : dobry, bardzo dobry
Miejscowość: Wittlich

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01409

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Wittlich (kod pocztowy: 54516)

Podopieczna jest pacjentką poruszającą się za pomocą rollatora.
Cierpi na początki demencji, inkontynencję, osłabienie mięśni.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów.
Seniorka wymaga wsparcia i asekuracji podczas wstawania/siadania.
Opiekunka przejmuje wykonywanie obowiązków domowych oraz wspiera podopieczną w codziennych czynnościach.

Stawka do 1800€*, *ustalana indywidualnie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)
Nie znalazłaś/eś zlecenia, które Cię zainteresowało? Już dziś zgłoś się przez nasz formularz aplikacyjny na naszej stronie: https://activecare24.pl/aplikuj/ i pozwól nam dopasować ofertę idealną do Twoich potrzeb.

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zatrudnię pokojową/śniadaniową w centrum Karpacza
Zatrudnię osobę do sprzątania apartamentów oraz przygotowywania i wydawania śniadań w pensjonacie w centrum Karpacza. Stawka początkowa 25zł/h netto. Praca w godzinach 7.00-15.00 polega na:
Dam pracę-15 maja
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Dam pracę-16 maja
Pokojowa / Holowa
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualnie
Dam pracę-14 maja
Specj. ds. Technicznych i Zamówień Publicznych
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko Specjalista ds. Technicznych i Zamówień Publicznych w Biurze Zarządu Spółki w Mysłakowicach. Wymagani
Dam pracę-przedwczoraj, 7:45
Praca Belgia A1 -wykończeniówka
Praca Belgia na A1 , tj. własna działalność- możliwa pomoc w załatwieniu formalności, jak i księgowość. Wymagane prawo jazdy kat. B; mile widziana znajomość języka angielskiego, niemiecki
Dam pracę-przedwczoraj, 16:15
Opiekunka w Żłobku Akademia Happy Kids
Żłobek Akademia Happy Kids w Jeleniej Górze zatrudni opiekunkę w żłobku. W naszej placówce gwarantujemy pracę w miłej atmosferze. Poszukujemy osobę energiczną, uśmiechniętą, kochaj
Dam pracę-dziś, 14:00
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracę-przedwczoraj, 13:58
Brukarz, pomocnik brukarza
Zatrudnię pomocnika brukarza.Wymagane prawo jazdy kat.B,nie pijący. chęci do pracy.Dzwonić można od poniedz.- piątku w godz.8-16.Firma znajduje się w Łomnicy.
Dam pracę-przedwczoraj, 7:47
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy w
Dam pracę-7 maja