OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 8532
Walbrzyszek.com

Åšlusarz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
5 maja
Åšlusarz
Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej.
• Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali,
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1792047 Ważne do: 2024-05-19 10:16:12

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik fizyczny do wynoszenia mebli
Potrzebuję na jutro tj. ŚRODA 15 maja 2 osoby do wynoszenia mebli z 4 piętra w bloku na Zabobrzu, dwóch łóżek, worków ze śmieciami. Brak windy. Tylko trzeźwe osoby i nie na kacu. Proszę o s
Dam pracÄ™-14 maja
Mycie malowanie elewacji
Przyjmę osobę do mycia malowania elewacji , osoba posiadająca prawo jazdy i możliwość wyjazdu od poniedziałku do soboty .
Dam pracÄ™-16 maja
Do 1700€ opiekunka do seniorki na wózku - od zaraz
Termin : od 10/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Graben-Neudorf Status: nowa Numer oferty: O/06028 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka n
Dam pracÄ™-6 maja
Magazynier
Praca jako magazynier w hurtowni spożywczo-tytoniowej zlokalizowanej w Jeleniej Górze. Przedział wiekowy 20-50 lat. Godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku. Awaryjnie wymagane prawo jazdy ka
Dam pracÄ™-7 maja
Hotel w centrum Jeleniej Góry- Konserwator
Zatrudnimy w peÅ‚nym wymiarze godzin konserwatora- do niedużego obiektu. Praca w godzinach nocnych : 20.00-8.00, dwie " nocki"/ dwa dni wolne. Oferujemy umowÄ™ zlecenie lub umowÄ™ o pracÄ
Dam pracÄ™-10 maja
Opiekunka od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 77-letni Pan Dieter , waży ok. 75kg, ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi codziennie z rana do pomocy przy podstawowej opiec
Dam pracÄ™-14 maja
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracÄ™-5 maja
Opiekun/opiekunka do niewidomego seniora - 1750€
Termin : od 07/06/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Seligenstadt Status: zastępstwo Numer oferty: K/01405 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna/opiekunkę z bardzo dobrą znajomośc
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 14:57
Pracownik budowlany, praca przy dociepleniach
Pracownik budowlany, Praca przy dociepleniach, murowanie, tynki, umowa o prace.
Dam pracÄ™-7 maja
© 2002-2024 Highlander's Group