OgÅ‚oszeÅ„: 3291   CzytajÄ…cych: 10469
Walbrzyszek.com

Praca Kurier DHL- Jelenia Góra (Centrum)

Telefon / kontakt:
Dodane:
18 kwietnia
Kurier na trasę Jelenia Góra Centrum.

Zakres obowiązków:
Start pracy godz: 07:00 na magazynie,
Skanowanie przesyłek i załadunek na samochód, doręczanie i odbieranie przesyłek.
Doświadczenie w pracy nie jest wymagane
Nr ogłoszenia: 1790289 Ważne do: 2024-05-02 07:51:43

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kierowca-magazynier motoryzacja
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca . Prawo jazdy kat.b , doświadczenie w pracy na magazynie . Miejsce pracy Jelenia Góra. Firma Martex - zajmujemy się sprzedażą części do
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Night Auditor/Recepcjonista nocny
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Night Auditor/Recepcjonista n
Dam pracÄ™-25 kwietnia
Praca dla meblarza z doświadczeniem
Firma z 20-letnim doświadczeniem poszukuje do stałej współpracy podwykonawcy mebli na wymiar Jeśli: -Szukasz nowych wyzwań -Nie boisz się dużych projektów -Interesują Cię dodatkowe l
Dam pracÄ™-20 kwietnia
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni na stanowisku: Recepcja,barmanka,kucharz, kucharka. Informacje pod numerem telefonu 519 525 935
Dam pracÄ™-28 kwietnia
Brukarz od zaraz
Brukarz- przyjmÄ™ do pracy
Dam pracÄ™-18 kwietnia
Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przem
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 15:36
Blacharz samochodowy
Centrum Napraw powypadkowych Sajk Piętka sp. z o.o. zatrudni blacharza samochodowego, pełny etat, praca w Jeleniej Górze. Więcej informacji pod nr. tel 601259021
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiÄ…c (umowa zlecenie lub dziaÅ‚alność gospodarcza) ZAKWATEROWANIE – pokój z dostÄ
Dam pracÄ™-17 kwietnia
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracÄ™-28 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group