Walbrzyszek.com

Pokojowa do hotelu w Karpaczu

Dodane:
6 maja
Pałac Margot *** SPA & Nature w Karpaczu zatrudni pomocne i przyjazne osoby, dla których porządek i ład to jedne z najważniejszych wartości na stanowisko pokojowa.

OBOWIĄZKI:

- Utrzymanie porządku w nowoczesnych pokojach hotelowych oraz pozostałych pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu,
- Porządkowanie i przygotowywanie pokoi hotelowych,
- Utrzymanie porządku wewnątrz całego obiektu hotelowego,
- Utrzymanie w czystości i sprawności sprzętów używanych podczas pracy i w pomieszczeniach roboczych

Informowanie o brakach i usterkach

WYMAGANIA:

- Wysokie poczucie estetyki i czystości,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zdolność do pracy pod presją czasu, szybko i dokładnie,
- Dbałość o szczegóły,
- Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
- Gotowość do pracy w niedziele i święta.

KORZYŚCI Jak o Ciebie zadbamy?:

- Zaoferujemy stałą pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole na podstawie umowy o pracę,
- Zapewnimy terminowe wynagrodzenie powyżej średniej skali płac uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- Umożliwimy zdobycie premii uznaniowych,Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach,
-Istnieje możliwość zakwaterowania.

Dołącz do naszego zespołu jeśli lubisz kontakt z ludźmi, cenisz sobie jasne zasady współpracy, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz pracować w gronie profesjonalistów.

CV proszę składać za pośrednictwem portalu lub proszę o kontakt telefoniczny 609179679.

W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Specjalista ds. Rezerwacji
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS. REZERWACJI Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: -wprowadzanie danych rezerwacyjnych do systemu -praca na bazie d
Dam pracę-10 maja
Opiekunka od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 77-letni Pan Dieter , waży ok. 75kg, ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi codziennie z rana do pomocy przy podstawowej opiec
Dam pracę-14 maja
1600€ Opiekunka do seniorów - bez transferu!
Termin : od 19/05/2024 Język : podstawowy Miejscowość: Hünxe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01596 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z podstawową znajomością jęz
Dam pracę-wczoraj, 16:12
Pracownik produkcji -obsługa wtryskarek
W związku z ciągłym rozwojem nasza firma zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowi
Dam pracę-przedwczoraj, 12:10
Zatrudnię operatora koparki
Dynamicznie rozwijająca się firma wykonująca roboty drogowe zatrudni operatora koparki. Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Dam pracę-7 maja
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-5 maja
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni: recepcjonistkę, barmankę,kucharza,kucharkę. Informacja pod nr. 519 525 935
Kelnerka/ kelner - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie. Poszukujemy osób na stanowisko: kelnera lub kelnerki. Umowa o pracę. Dla chętnych możliwa inna forma współpracy. Dla chętnych praca w wybrane dni tygodnia. Możliwa
Dam pracę-3 maja
Szklarska Poręba do pensjonatu Pomoc na 1/2 etatu
Zatrudnię, najchętniej Panią do pomocy w utrzymaniu czystości i przygotowaniu śniadań, praca na pół etatu. Centrum Szklarskiej Poręby. Najchętniej osoby mieszkające na stałe w Szklarskiej