Ogłoszeń: 3179   Czytających: 12280
Walbrzyszek.com

Magazynier stali

Telefon / kontakt:
Dodane:
22 kwietnia
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier stali:

Opis stanowiska:
• Przyjmowanie i kontrola dostaw (ilościowa i jakościowa), rozładunek – rejestracja przychodów,
• Kompletowanie materiałów pod zapotrzebowanie produkcji, transport towarów na stanowiska obróbcze - rejestracja rozchodów,
• Wypełnianie dokumentacji magazynowej i systemowej,
• Prowadzenie magazynu – utrzymanie porządku w magazynie oraz odpowiedzialności za magazyn, zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami;
• Udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
• Dobra organizacja pracy, samodzielność,
• Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność w działaniu,
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej,
• Obsługa komputera

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wysokie zarobki,
• Indywidualną negocjację wynagrodzenia,
• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Świadczenia pracownicze, pakiet z ZFŚP,
• System premiowy.

CV+list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
lakfam@lakfam.pl

Do CV+list prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Lakfam sp.j. z siedzibą w Kowarach zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) na okres zarówno tej jak i przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż trzy lata.”
Nr ogłoszenia: 1790680 Ważne do: 2024-05-06 07:52:27

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Wykładowca,, opiekun osób starszych
Ośrodek kształcenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajęcia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. Możliwoś
Dam pracę-26 kwietnia
Kierowca-magazynier motoryzacja
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca . Prawo jazdy kat.b , doświadczenie w pracy na magazynie . Miejsce pracy Jelenia Góra. Firma Martex - zajmujemy się sprzedażą części do
Kucharz bufetowy
Hotel Kazalnica poszukuje osób do współpracy na stanowisko kucharz bufetowy. Oferujemy dogodną umowę.
Dam pracę-29 kwietnia
Spawacz
Firma Hagemann w Kowarach - producent części i oprzyrządowania kolejowego oraz konstrukcji stalowych, zatrudni osoby na stanowisko Spawacz. Oferujemy: - umowę o pracę - pracę przy interes
Dam pracę-22 kwietnia
Pielęgnacja i zakładania ogrodów
Przyjmę do pracy osobę do pielęgnacji i zakładania ogrodów na terenie Jeleniej i okolicy.Mile widziana osoba z doświadczeniem.Poszukuje osoby chętnej do stałej współpracy.Więcej informacji
Dam pracę-30 kwietnia
Pracownik produkcyjny - Radomierz /Jelenia Góra
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracę-24 kwietnia
Opiekunka do Małżeństwa/ 1900/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Od zaraz! Opiekun/opiekunka do seniorki na wózku
Termin : od 06/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Birkenfeld Status: zastępstwo Numer oferty: K/01574 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z komunikat
Malarz, lakiernik przemysłowy
Malarz, lakiernik przemysłowy Opis stanowiska: • Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją te