Walbrzyszek.com

Kucharz - Niemcy - ze znajomością j. niem.

Dodane:
26 kwietnia
Kucharz/Kucharka w Hotelu Seerose w Beucha (okolice Lipska) - pełny etat (40 godzin)
Poszukujemy doświadczonego kucharza/kucharki, który dołączy do naszego zespołu w Beucha (znajomość języka niemieckiego). Jako kucharz/kucharka będziesz odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację naszych potraw oraz zapewnienie wysokiej jakości i płynnego działania naszej kuchni.
Twoje zadania:
• Przygotowywanie dań ciepłych i zimnych
• Planowanie i realizacja jadłospisów i menu
• Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa
• Zamawianie i przechowywanie żywności
• Współpraca przy dalszym rozwoju receptur i dań
Twój profil:
• Ukończone szkolenie na szefa kuchni lub porównywalne doświadczenie zawodowe
• Pasja do dobrego jedzenia i wysokich standardów jakości
• Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
• Niezawodność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość planowania menu i kalkulacji kosztów będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
• Zmotywowany zespół i przyjemne środowisko pracy
• Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Beucha
Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu! Prześlij nam swoje kompletne dokumenty aplikacyjne pocztą elektroniczną na adres info@sedilog.pl. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zatrudnimy panią do sprzątania z zakwaterowaniem
Zatrudnię panią do sprzątania w Ośrodku Wczasowym . Lokalizacja ; Przesieka 15km od Karpacza . Sprzątanie pokoi po gościach oraz powierzchni wspólnych . Zapewniamy zakwaterowanie (bez
Dam pracę-22 kwietnia
Menadżer Domu Seniora
Cieplicka Rezydencja Seniorów w Jeleniej Górze poszukuje pilnie doświadczonego menadżera do prowadzenia uruchomionego obiektu. Prosimy o CV na adres : edwardcieplice@wp.p
Dam pracę-26 kwietnia
Opiekunka na 08.05/1850 euro
Do opieki jest 84-letnia Pani , waży ok. 56 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Obecnie – po operacji biodra, więc może wymagać pewnej pomoc
Dam pracę-29 kwietnia
Barman/ka, Kelner/ka. Praca w schronisku Samotnia
Schronisko górskie „Samotnia” w Karpaczu poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisko barman/ka, kelner/ka (obsługa kasy, uzupełnianie bemarów). System zmianowy. M
Dam pracę-25 kwietnia
Sprzątanie
Szukamy osób chętnych do pracy w hotelu w dziale czystości. Możliwa umowa o pracę lub sprzątanie "dorywczo" jako zajęcie dodatkowe dla osób chcących sobie "dorobić"! Jes
Praca nad morzem
Poszukuję od zaraz starszej pani chcącej połączyć wypoczynek z pracą. Praca sezonowa w niewielkim pensjonacie nad morzem przy samej plaży. Kwatera i posiłek gwarantowany. Więcej informacji ud
Pomoc kuchenna/kucharz na weekendy 25 zł/godz
Restauracja oddalona 12 km od Jeleniej Góry zatrudni Pomoc Kuchenną lub Kucharza na weekendy. Wynagrodzenie 25 zł/ godz netto (na rękę). Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się - przeszkolimy
Dam pracę-24 kwietnia
Do opieki jest 84-letnia Pani , waży ok. 56 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – nie przychodzi Obecnie – po operacji biodra, więc
Pracownik Działu Gospodarki Materiałowej
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik Działu Gospodarki Materiałowej Zakres zadań: Przyjmowanie i kontrola ilo