Walbrzyszek.com

Elektryk_ Mysłakowice

Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni elektryka.

Zakres obowiązków:
- instalacje elektryczne, podłączenie sprzętów elektrycznych (kuchennych)
- drobne prace wykończeniowe
- naprawy usterek elektrycznych

Wymagania:
- aktualne uprawnienia SEP
- doświadczenie
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę lub B&B w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu Malinowy Dwór
Hotel Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu Od kandydatów oczekujemy: -doświadczenia w
Dam pracę-15 maja
Szef Kuchni do restauracji w Cieplicach
Restauracja Grande Roma w Cieplicach z kuchnią europejską/włoską poszukuje kandydata na stanowisko: Szef Kuchni. Główne zadania: zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw oraz organizacja
Dam pracę-16 maja
Zatrudnię brukarzy
Firma Brukarska Roboty Ziemne zatrudni Brukarzy tylko z doświadczeniem .Oferuje dobre wynagrodzenie .
Dam pracę-14 maja
Lekkie zlecenie! Opiekunka do seniorki - 1600€
Termin : od 28/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Schwedt Status: nowa Numer oferty: O/06075 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością jęz
Opiekunka do Seniorki/30.06/1700 Euro/Braunschweig
Opiekunka do seniorki 38116 Braunschweig / Dolna Saksonia Od 30.06.2024 do 1700€ + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego 786 956 996 I
Dam pracę-17 maja
Przedstawiciel Handlowy-okna
Zatrudnimy do sprzedaży bezpośredniej okien, rolet i bram garażowych Wymagania: komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę, prawo jazdy kat. B, wykształcenie średnie.
Dam pracę-8 maja
Księgowa
Zatrudnię od zaraz do biura rachunkowego ze znajomością kpir, Vat, Płatnika, płac, kadr. CV na adres mailowy biuroad@op.pl
Dam pracę-wczoraj, 21:54
Zatrudnię kelnerkę/ kelnera
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkę/kelnera.
Dam pracę-wczoraj, 20:07
1750€ Opiekun/opiekunka do seniorki - bez nocek!
Termin : od 03/06/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Birkenfeld Status: zastępstwo Numer oferty: K/01574 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z ko